ДОСТАВКА, ОПЛАТА ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Доставка товару

Ми робимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше.

Після того, як Ви оформите замовлення, розпочнеться його опрацювання – наш консультант зконтактує з Вами у месенджерах, щоб уточнити перелік товарів, їх наявність та інші деталі. Опрацювання та відправлення замовлень відбувається в робочі дні. Опрацювання замовлень, оформлених в суботу та неділю, а також в святкові вихідні відбувається на наступний робочий день.

Якщо Покупець хоче відкладену доставку – товар може бути відкладеним не більш, ніж на один робочий тиждень. На довший термін відкладення відправлення можливе за умови повної оплати замовлення.

Для доставки своїх товарів ми використовуємо послуги зовнішніх кур’єрських компаній: Нова Пошта, Укрпошта, Міст.

Зберігання посилки у відділеннях чи поштоматах відбуватиметься за правилами перевізника, а після закінчення стандартного безкоштовного терміну зберігання замовлення, яке не було отримане Покупцем, буде повернуто Продавцю.

Для замовлень на суму до 2000 грн. в нас фіксована ціна обробки замовлення, яка становить 200 грн. (в цю суму все включено – збір, пакування, вартість доставки), а для замовлень на суму понад 2000 грн. – покупець оплачує лише вартість покупки (збір, пакування замовлення, доставка відбуваються за рахунок Продавця).

Приклад 1: покупка товарів на 500 грн. – в такому випадку вартість обробки становитиме 200 грн., загальна сума до сплати 700 грн. (в цю суму все включено – обробка, збір, пакування, доставка).

Приклад 2: покупка товарів на 3000 грн. – в такому випадку обробка замовлення безкоштовна.

Це правило не розповсюджується на розрахунки та доставку з Партнерами чи постійними покупцями. В таких випадках обслуговування та доставка сплачуються Продавцем.

Для розрахунку вартості обробки замовлення використовується принцип: одна покупка = одна доставка. Якщо Покупцю необхідно здійснити доставку товарів із замовлення за різними адресами, така покупка буде розділена на окремі замовлення і до кожного застосовуватиметься вартість обробки, описана вище.

Наприклад: у Покупця в замовленні 2 товари загальною вартістю 2000 грн. У випадку, якщо обидва товари доставлятимуться разом в одну точку доставки – вартість обробки становитиме 0 грн.

Якщо ж Покупцю потрібно, щоб речі були доставлені за різними адресами, така покупка буде розділена на 2 замовлення і до кожного застосовуватиметься розрахунок: “замовлення на суму до 2000 грн. – обробка 200 грн., на суму понад 2000 грн. – обробка безкоштовна”.

Пакування

Ми намагаємось мінімізувати кількість упаковки, яку ми використовуємо, тому всі речі упаковуємо під час збору конкретного замовлення.

Виключення складають вироби, які мають власне пакування згідно Технічного завдання чи попередньої угоди з Партнером, Покупцем (Замовником).

Стандартно замовлення акуратно упаковується в картонну коробку (для маленьких за об’ємом речей може використовуватись щільна пласка упаковка). Коробка зверху має додаткове захисне покриття плівкою (захист від вологи / забруднень та інших пошкоджень під час транспортування).

Якщо у Вас є особливі побажання щодо того, як би Ви хотіли, щоб ми упакували Вашу покупку – повідомте нам про них, будь ласка, і ми спробуємо знайти рішення, за можливості.

Самовивіз (тільки для покупців з м. Києва)

Оплата товару

1. Без передплати відпускається виключно Товар, який знаходиться безпосередньо на складі.

2. На умовах часткової передплати відпускається Товар виключно для Партнерів та постійних Покупців.

3. Решта покупців можуть отримати Товар виключно за фактом повної передплати.

4. Товар може бути оплачений зручним для Покупця способом.

5. По факту оплати Товару Покупець зобов’язаний повідомити представника Компанії.

Повернення товару

Товар, виготовлений “на замовлення” поверненню не підлягає.

Ви маєте право на повернення товару, який не використовувався, протягом 14 календарних днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення може бути оформленим виключно за згодою представника Компанії.

Через специфіку напряму виробництва на захищені рішення, можливе подовження строків повернення Товару.

Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою. Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом “Про захист прав споживачів”.

Якщо товар, що підлягає поверненню, Вам не підійшов, напишіть нам в месенджер (viber / whatsapp / telegram) чи на пошту sales@intshell.com і ми оформимо повернення.

Після оформлення, товар, що не підійшов, потрібно надіслати нам – ми надамо дані (№ відділення поштової служби) для доставки.

Відправлення товару, що не підійшов, відбувається за рахунок Покупця.

Для оформлення повернення коштів за товар, що не підійшов, необхідно заповнити Заяву на повернення (буде надана). Разом із Заявою, Ви повинні докласти у посилку фіскальний чек (що був надісланий Вам після оплати) або видаткову накладну (була вкладена Вам у посилку, якщо оплата замовлення відбувалась при отриманні).

Повернення коштів відбудеться протягом 7 робочих днів після отримання (та перевірки) товару.

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути внесені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті. Переглядайте цей розділ час від часу.